11 − 7 =

Publikacje GSD

Każdego roku wspólnota Gdańskiego Seminarium Duchownego jest bardzo kreatywna oraz tworzy wiele publikacji, które później wędrują do naszych Przyjaciół z całej Archidiecezji Gdańskiej. Niestety w tym roku panująca na świecie pandemia uniemożliwia ich dystrybucję na parafiach.

Z racji tego podjęto decyzję o możliwości nabycia publikacji w budynku GSD. Będzie można je nabyć jako cegiełkę na rzecz utrzymania i funkcjonowania seminarium. Są to:

  • Gdańska busola wiary – ta książka jest duchowym drogowskazem prowadzącym do Boga i życia wiecznego. Zawiera nauczanie gdańskich biskupów oraz cenne wskazówki św. Jana Pawła II i Sł. B. kard. Stefana Wyszyńskiego nawigujące nas prosto do nieba;
  • Novellae Olivarum – popularno-naukowe czasopismo seminaryjne zawierające wiele ciekawych artykułów i relacji z życia seminaryjnego, wzbogacone o kronikę z rozbudowaną galerią zdjęć;
  • Kalendarz seminaryjny – wydany przez GSD kalendarz na cały rok 2021 wraz ze zdjęciami z najważniejszych wydarzeń danego miesiąca.

Zamówienia przyjmujemy drogą mailową (sekretariat@gsd.gda.pl) oraz pod numerem telefonu 58 552 00 50.

 Dodano: 21 grudnia 2020