five × 1 =

Miesiąc: październik 2019

28 października 2019 Kawa obłóczynowa

28 października, w poniedziałek, zgodnie z tradycją, po obłóczynach alumnów z roku III odbędzie się tzw. „kawa obłóczynowa”, czyli wspólny rozrywkowy wieczór kleryków i przełożonych w refektarzu przy kawie, napojach i smakołykach. Rok IV przygotowuje nietrywialne zadania dla kolegów z...

Czytaj więcej
24 października 2019 Urodziny dyrektora ekonomicznego Ks. Dawida Szabowskiego

W sobotę, 24 października, swoje urodziny obchodzi dyrektor ekonomiczny GSD a także kapelan ks. bp Wiesława Szlachetki, ks. Dawid Szabowski, który swoją posługę we wspólnocie seminaryjnej pełni od czerwca. Księdzu dyrektorowi życzymy przede wszystkim obfitości łask Bożych, a także wiele...

Czytaj więcej
19 października 2019 Pielgrzymka w Roku Jubileuszowym Błogosławionych Męczenników Gdańskich

Zapraszamy do udziału w kolejnej pieszej pielgrzymce w Roku Jubileuszowym Błogosławionych Męczenników Gdańskich, tym razem do kościoła Chrystusa Króla w Gdańsku.

Czytaj więcej
11 października 2019 Inauguracja roku 2019/2020

W piątek, 11 października, odbędzie się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2019/2020, na którą serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej
6 października 2019 Msza św. w Sanktuarium w Lasach Piaśnickich

W niedzielę, 6 października, wspólnota Gdańskiego Seminarium Duchownego weźmie udział we Mszy świętej pod przewodnictwem JE ks. abp. Salvatore Pennacchio w Sanktuarium w Lasach Piaśnickich.

Czytaj więcej