osiemnaście + trzy =

Weekend w seminarium 2024 – Ukaż mi swą twarz 6 lutego 2024

Czy to Ciebie woła dzisiaj Bóg?

Czy jesteś ciekawy, do czego zaprasza Cię Chrystus? Powołanie to prezent, który dostajemy na start od Boga, a seminarium to miejsce, gdzie ten prezent można rozpakować i żyć z radością pełnią Bożego powołania.

 

Po to jesteśmy my i po to są nasze rekolekcje „Weekend w Seminarium”, aby towarzyszyć Ci w niezwykłej przygodzie, do której zaprasza Cię Pan. Przez 44 godziny będziesz miał okazję spotkać się z gospodarzem naszego domu – Chrystusem, który jest z nami zawsze: na adoracji i w Słowie, w czasie Mszy świętej w naszej kaplicy i w archikatedrze oliwskiej, a także w czasie modlitwy brewiarzem.

 

Potem spotkania z domownikami naszego domu: klerykami, którzy tak jak Ty byli na tych rekolekcjach oraz księżmi, którzy troszczą się o ich formację, a w tych dniach będą szczególnie do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci usłyszeć i zrozumieć głos Pana.

 

Poza tym wiele więcej innych rzeczy, spotkań i atrakcji, dzięki którym poznasz seminarium od środka i będziesz mógł zrozumieć, do czego zaprasza cię Pan.

 

Czy to Ciebie woła dzisiaj Bóg? Jeżeli jesteś młodym mężczyzną i chcesz wiedzieć, to zapraszamy Cię w dniach 1-3 marca 2024 r. do Gdańskiego Seminarium Duchownym w Oliwie. Więcej informacji na stronie www.gsd.gda.pl oraz u koordynatorów rekolekcji:

 

Ksiądz Jan (juchwat@wp.pl; 508 409 192)

Kleryk Kamil (kamil.romanowski.gdynia@wp.pl)

 

Czekamy na Ciebie!