eighteen + 4 =

Niedziele modlitw za GSD

W najbliższych tygodniach wspólnota Gdańskiego Seminarium Duchownego będzie odwiedzać wszystkie parafie Archidiecezji Gdańskiej, aby wspólnie modlić się o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie. Prosimy o modlitwę w intencji naszej wspólnoty oraz zapewniamy o naszej modlitwie za wszystkich dobroczyńców.

Podczas wizyt moderatorzy, profesorowie i klerycy podzielą się swoim świadectwem powołania lub wygłoszą homilie na każdej Mszy Świętej. W ten dzień seminarium duchowne zbiera także środki i ofiary na funkcjonowanie GSD, rozprowadza czasopismo kleryckie Novellae Olivarum oraz Gdańską Busolę Wiary, będącą najnowszą publikacją kleryków naszego seminarium.

Zwracamy się do wszystkich naszych przyjaciół i sympatyków do wsparcia naszej seminaryjnej wspólnoty modlitwą i ofiarą. Tych, którzy z powodu ograniczeń epidemicznych nie będą mogli tego uczynić w swoich kościołach parafialnych, zachęcamy do wsparcia nas za pośrednictwem bankowości internetowej. Wyrażamy zarazem naszą wdzięczność i życzliwość do wszystkich, którzy dbają i otaczają troską GSD.

Bank Pekao S.A. I o/Gdańsk
70 1240 1242 1111 0000 1588 3461


Dodano: 30 stycznia 2021