10 + siedemnaście =

Mecz towarzyski GSD – Port Lotniczy Gdańsk 19 lutego 2019

Dnia 18.02.2019r. nasze seminarium miało okazję sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie, podczas towarzyskiego meczu z pracownikami Portu Lotniczego. Spotkanie odbyło się na stadionie MOSiRu w Sopocie o godz. 20.00.

Pierwsze minuty meczu zapowiadały się obiecująco, jednak to pracownicy zdobyli pierwszą bramkę. GSD miało kilka sytuacji bramkowych, jednak żadna z nich nie zakończyła się sukcesem. Jak dobrze wiemy, niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i przed gwizdkiem do szatni nasza reprezentacja straciła drugą bramkę. W drugiej połowie, pracownicy przejęli całkowitą kontrolę na boisku, a mecz się zakończył wynikiem – 10:1 dla pracowników Portu Lotniczego. Bramkę honorową strzelił Wojciech Michalski z III roku.

To spotkanie jest dla nas cennym doświadczeniem i lekcją pokory przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski Kleryków w Piłce Nożnej. Najbliższy mecz gramy przeciwko Misjonarzom z Obrze, który jak mamy nadzieje, zapewni nam udział w finałach tych rozgrywek.