nineteen + eighteen =

Miesiąc: Marzec 2019

25 marca 2019 Zwiastowanie Pańskie

W poniedziałek, 25 marca 2019, wspólnota seminaryjna uda się do Sanktuarium MB Brzemiennej w Matemblewie, aby wziąć udział w obchodach Zwiastowania Pańskiego. Od wielu lat 25 marca jest także Dniem Świętości Życia,  podczas którego klerycy podejmują duchową adopcję dziecka poczętego. Duchowa...

Czytaj więcej
17 marca 2019 Dzień skupienia dla Rodziców

W niedzielę 17.03.2019 odbędzie się dzień skupienia dla rodziców kleryków. Dzień skupienia to nie tylko wspólna modlitwa i specjalnie przygotowane konferencje, ale również okazja do zwiedzenia seminarium i wzajemnej wymiany doświadczeń podczas kawy i obiadu.

Czytaj więcej
9 marca 2019 Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę

W sobotę grupa kleryków uda się do Częstochowy, by na Jasnej Górze prosić Najświętszą Pannę o rozeznanie życiowego powołania dla tegorocznych maturzystów.

Czytaj więcej
6 marca 2019 Rekolekcje wielkopostne

W Środę Popielcową rozpoczną się rekolekcje wielkopostne dla kleryków GSD, które potrwają aż do soboty. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich rekolektantach, oraz o prowadzącym rekolekcje.

Czytaj więcej
1 marca 2019 Weekend w GSD

Od piątku do niedzieli odbędzie się coroczny "Weekend w Seminarium" dla młodzieży męskiej, na który serdecznie zapraszamy! Jest to idealna okazja do tego, by poznać kleryckie życie. "Weekend w Seminarium" to inicjatywa skierowana do tych, którzy rozeznają swoje powołanie. Pobyt...

Czytaj więcej